ВИДЕО : Најдобрите GoPro видеа за 2017-та

Компилација од најдобрите GoPro видеа за 2017-та, кои ќе ве одведат од длабочините на океанот, па се до небото. Уживајте во овие несекојдневни снимки.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи