ВИДЕО : Најдобрите GoPro видеа за 2017-та

Компилација од најдобрите GoPro видеа за 2017-та, кои ќе ве одведат од длабочините на океанот, па се до небото. Уживајте во овие несекојдневни снимки.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.