ВИДЕО – Маркови Кули од воздух

Уживајте во ексклузивното дрон видео и мистичната убавина на ридот Маркови кули, тврдините и прекрасната природа.

 

 

ФОТО ГАЛЕРИЈА

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.