Владимир го подигна милионскиот чек од Моцарт

Махерот за кладилница, прилепчанецот Владимир Ристески, кој пред една недела доби неверојатни 2.5 милиони денари, денеска го подигна милионскиот чек од кладилниците Моцарт.

 

Споменатата сума Владимир ја доби со уплатени само 100 денари.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи