ВИДЕО – Џебен скенер

Сега само со еден клик на вашиот скенер, кој може да го носите и во џеб, скенирајте ги сите потребни документи.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи