Првиот трејлер за Solo: A Star Wars Story

Излезе и првиот трејлет за спин-оф филмот Solo: A Star Wars Story од Star Wars франшизата, кој што треба да ни ја прикаже приказната за легендарниот Хан Соло и неговиот верен крзнест копилот Чубака.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи