Пристигна трејлерот за новиот акционен филм “Skyscraper” со Двејн Џонсон

По завршувањето на американскиот Супер Боул, за прв пат беше прикажан трејлерот за најновиот филм со Двејн Џонсон, “Облакодер” (“Skyscraper”).

 

 

Како режисер на филмот се потпишува Расон Турбер, кој е познат по комедиите “DodgeBall”, “We’re the Millers” и “Central Inteligence”. Филмот ќе се прикажува во кино салите од 13 јули оваа година.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи