Пристигна и првиот официјален трејлер за “The Incredibles 2”

Авантурите на вашата омилена фамилија на супер херои ќе можете да ги гледате ова лето, со премиера на 15 јуни.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи