ВИДЕО – Урнебесни и оригинални начини на вадење заби

Доколку вашите деца се плашат од заболекар еве неколку практични и интересни начини како тоа да го направите вие.

 

Pull out teeth!

Creative or terrifying—you be the judge!😂

Posted by NTD Funniest on Четврток, 15 Март 2018

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.