ВИДЕО – Урнебесни и оригинални начини на вадење заби

Доколку вашите деца се плашат од заболекар еве неколку практични и интересни начини како тоа да го направите вие.

 

Pull out teeth!

Creative or terrifying—you be the judge!?

Posted by NTD Funniest on Четврток, 15 Март 2018

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи