Deadpool 2 | The Trailer

Пристигна и вториот трејлер за омилениот негативен херој,  Deadpool и мора да се каже дека ги исполнува сите очекувања од овој лик!

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи