Договорот меѓу Заев и Ципрас на дваесет страници

Facebook
Twitter
Email
Print

Грчкиот весник Катимерини го објави целиот договор постигнат помеѓу премиерите Зоран Заев и Алексис Ципрас на англиски јазик.

 

Во продолжение погледнете го договорот на 20 страници.

 

Договорот за Република Северна Македонија.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи