МВР трага по прилепчанка, која исчезна заедно со нејзините две бебиња

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Семејство од Прилеп бара помош, откако исчезна мајка со две малолетни деца.

 

Имено, Министерството за внатрешни работи вчера околу 13 часот добило пријава во Полициската станица Прилеп од страна на Е.К. (37), дека неговата сопруга В.К. (29) со двете двомесечни деца се оддалечила во непознат правец на 06.10.2018 година во 15 часот.

 

МВР бара било какви информации поврзани со овој случај и превзема мерки за расчистување на истиот.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи