ВИДЕО – Што се може да купите на Марковиот пазар – беџови, стикери, обетки, магнети, маици, торби…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Во состав на фестивалот „Со Марко на улица“ организиран е и т.н. Марков пазар во домот за култура „Марко Цепенков“ каде може да се купат беџови, стикери, обетки, магнети, маици, торби…, со еден од 6-те ликови на Марко Цепенков.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи