Прва Маркова визуализација на Ѓорѓи Десподов и LTX

Во текот на првата фестивалска вечер од „Со Марко на улица“ беше прикажана првата Маркова визуализација во изведба на Ѓорѓи Десподов и LTX.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.