Прва Маркова визуализација на Ѓорѓи Десподов и LTX

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Во текот на првата фестивалска вечер од „Со Марко на улица“ беше прикажана првата Маркова визуализација во изведба на Ѓорѓи Десподов и LTX.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи