ВИДЕО: Втора Маркова визуализација

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Втората Маркова визуализација, која беше изработена на фестивалот „Со Марко на улица“, а во која се прикажува Марко Цепенков како модерен, убран лик беше изработена од Емилија Миткоска, со музичка поддршка и диџеј-сет од страна на MITRIK.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи