ВИДЕО: Втора Маркова визуализација

Втората Маркова визуализација, која беше изработена на фестивалот „Со Марко на улица“, а во која се прикажува Марко Цепенков како модерен, убран лик беше изработена од Емилија Миткоска, со музичка поддршка и диџеј-сет од страна на MITRIK.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.