ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО – Заврши тридневниот спектакл „Macedonian Trophy 2018“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Денеска во Прилеп заврши три дневниот спектал „Macedonian Trophy 2018“. Клубот „Off Road Prilep“ уште еднаш докажа дека може да организира настан од европски калибар. Над 230 учесници од повеќе балкански држави беа дел од овој несекојдневен настан кој е единствен од ваков вид во Македонија.

 

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ЕКСКЛУЗИВНОТО ВИДЕО ОД ТРЕТИОТ, ЗАВРШЕН ДЕН, НА ОВАА МАНИФЕСТАЦИЈА !

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи