ВИДЕО: Ова се најморничавите морски суштества

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Доколку сте љубители на страшни и морничави морски суштества, погледнете ги овие суштества кои живеат во најдлабоките мориња.

 

Изборот го направи и објави Раша Тудеј.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи