ВИДЕО – Кинески воени камионџии левел 99

Кинезиве се вистински легенди. Коментар не е потребен !

 

 

Легенди, секоја чест!

Posted by КамиониМакедонија.com on Среда, 27 септември 2017

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи