ВИДЕО – Како се подготвуваше Божикната хуманитарна акција во црквата Свето Благовештение во Прилеп

Видео од тоа како се подготвуваше Божикната хуманитарна акција во црквата Свето Благовештение во Прилеп, која се органиизира веќе 10 годинии по ред.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи