ВИДЕО – Божикна честитка на градоначалникот на Општина Прилеп, Илија Јованоски

Божикна честитка на градоначалникот на Општина Прилеп, Илија Јованоски.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.