ВИДЕО – Од дрво излегува чудна пареа – интересен природен феномен во село Годивље, Кривогаштани

Ова интересно видео се шири на социјалните мрежи. Од дрво излегува чудна пареа – интересен природен феномен во село Годивље, Кривогаштани.

 

 

Per ju genjeshter,per mua e vertet.
Nga druri del tym pa zjare.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи