ВИДЕО – Од дрво излегува чудна пареа – интересен природен феномен во село Годивље, Кривогаштани

Ова интересно видео се шири на социјалните мрежи. Од дрво излегува чудна пареа – интересен природен феномен во село Годивље, Кривогаштани.

 

 

Per ju genjeshter,per mua e vertet.
Nga druri del tym pa zjare.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.