Се степале келнери во пицерија во Прилеп

Дваесетгодишно момче било нападнато од својот колега со кој работеле заедно во пицерија во Прилеп.

 

Во Полициската станица Прилеп вчера во 15:50 часот В. Т. (20) од Прилеп пријавил дека истиот ден околу 14.00 часот, додека бил на работа како келнер во пицерија во Прилеп, физички бил нападнат од неговиот колега В. Н. и лицето А. Н.

 

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи