Излезе последниот трејлер пред финалната сезона на Game of Thrones

HBO и официјално го сподели последниот трејлер од финалната сезона на Game of Thrones, со која конечно ќе се оконча битката за тронот!

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.