Излезе последниот трејлер пред финалната сезона на Game of Thrones

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

HBO и официјално го сподели последниот трејлер од финалната сезона на Game of Thrones, со која конечно ќе се оконча битката за тронот!

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Нови атрактивни профили за учебната 2021/2022 во СОУ „Ристе Ристески-Ричко“

Play Video

Профили за уписи во I ( прва ) година во СОУ „Орде Чопела“ - Прилеп

Play Video