ВИДЕО – Изложба на опрема на АРМ во Прилеп по повод Денот на НАТО

По повод Денот на НАТО, Министерството за одбрана и Армијата денеска во Прилеп организираа и изложба на опрема на АРМ на булеварот „Гоце Делчев“ во Прилеп.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи