ВО ЖИВО: Слегувањето на Благодатниот оган во Ерусалим

Facebook
Twitter
Email
Print

Следете го воживо настанот од слегувањето на Благодатниот оган во Ерусалим.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи