ВИДЕО – „Дино Вет“ нова ветеринарна амбуланта во Прилеп – операции, стационарно лекување, вакцинации, козметичко уредување на миленици и многу други услуги

Амбулантата е лоцирана на адреса „Мирче Ацев“ број 5, во близина на Радио Мефф. „Дино Вет“ ги врши си ветеринарни услуги :

 

 • Преглед на животни
 • Лекување
 • Третман против внатрешни и надворешни паразити
 • Стационарно лекување на животни
 • Стерилизација
 • Микрочипирање на домашни миленици
 • Интервентни хируршки интервенции
 • Превентивни вакцинации
 • Единствени во Прилеп за козметичко уредување на вашите миленици, стрижење и капење
 • Козметика за домашни миленици
 • Храна за домашни миленици
 • Опрема за домашни миленици

 

Наскоро и брзо дијагностицирање на вирози и лајшманоза кај домашните миленици !

 

Достапни за Вас 24/7 !

 

Контакт телефон  : 075-404-656

 

ВО ВИДЕОТО ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА АМБУЛАНТАТА И ДЕЛ ОД УСЛУГИТЕ КОИ ГИ НУДИ.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи