ВИДЕО – Силно невреме со град го погоди прилепскиот регион

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Силно невреме со град го погоди прилепскиот регион.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи