ЗА НАС

ИЗДАВАЧ :

 

ДИД Медиа ДООЕЛ Прилеп

Ул. „Прилепски бранители“ бр. 32,  7500 Прилеп

 

 

УПРАВИТЕЛ

 

Дејан Штаргоски

 

 

ГЛАВЕН И ОДГОВОРЕН УРЕДНИК

 

Дарко Штаргоски

 

 

РЕДАКЦИЈА

 

Дарко Штаргоски

Дејан Штаргоски

 

 

КОНТАКТ

 

072-255-789

075-344-402

 

 

ЕМАИЛ

 

infokompasprilep@gmail.com

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи