Три разиграни мечки снимени на Јабланица

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Планинарскиот дом „Папрадиште“ на својот „Фејсбук“ профил објави прекрасно видео, направено со фото-замки, од 3 мечки кои разиграни поминаат пред објективот.

 

 

„Планина Јабланица, Струга. Мелем за очи. Мечки во природен амбиент снимени со помош на фото замки од ,,Wild and Hunting” од Лабуништа“,стои во објаснувањето на оваа исклучителна снимка направена од активисти и љубители на животни.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи