Брендот ТианДе вработува администратор за Прилеп

Компанијата Ревитал Козметикс Дооел Скопје, застапник на реномираниот бренд ТианДе – Руска Компанија за убавина и здравје со седумгодишно постоење на пазарот во Македонија, објавува оглас за работно место Администратор.

 

Лични карактеристики на кандидатот:

 

– Одлични комуникациски вештини

– Аналитички и организациски способности

– Креативност, самоиницијативност, способност за тимска работа

– Одговорност и посветеност кон работењето во компанијата

– Навремено исполнување на работните задачи

– Лојалност, темелност и енергичност

 

 

Потребни квалификации:

 

– Потребно е претходно работно искуство од 2-3 години, а во истата област ќе се смета за предност

(високо образование и познавање на мултилевел систем на продажба)

– Одлично познавање на Microsoft Office

– Одлично познавање на англиски јазик

– Активна возачка дозвола Б категорија

 

 

Извршување на работните задачи и обврски во пријатна работна атмосфера претставува вистинско задоволство за секој поединец, па затоа ќе ни биде мило доколку и вие ни се придружите да продолжиме да ја исполнуваме нашата цел и мисија. Бидете и вие дел од нашиот тим!

 

Заинтересираните лица можат да достават кратка биографија на следната маил адреса:tiandemk@hotmail.com тел. 078/600-003. Повеќе информарции за нашата комапнија може да најдете на www.tiande.mk

 

Сите заинтересирани лица не смеат да бидат дистрибутери на ТианДе како и нивните членови од потесно семејство.

 

Краен рок за достава на кратки биографии е 07.09.2020 година.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи