Доделени наградите од 20.000 денари од „Мој ДДВ Моја награда“

Facebook
Twitter
Email
Print

 

КОЊИЧКИ КЛУБ МУСИЦА – КРУШЕВО 078-377-315


 

Викендов, на 3 октомври, беа извлечени најновите 15 добитниците на 20.000 денари од осмото коло на Мој ДДВ Моја награда.

 

Добитници:

 

 • Бране Арсоски од Скопје
 • Славица Гошева од Валандово
 • Боби Комненовиќ од Скопје
 • Дијана Рајчиноска од Битола
 • Маргарита Ѓелова од Кавадарци
 • Марина Наумовска од Битола
 • Димче Трајковски од Велес
 • Тихомир Стојановски од Скопје
 • Владимир Булатовиќ од Охрид
 • Александар Стојковски од Битола
 • Иван Кутев од Скопје
 • Богица Димишковска од Скопје
 • Зорица Ибрахимовиќ од Скопје
 • Анастазија Бубуловска од Скопје
 • Надица Јовановска од Скопје.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи