Хорор во Прилеп: Татко 3 години ја малтретирал малолетната ќерка и се задоволувал пред неа

 

КОЊИЧКИ КЛУБ МУСИЦА – КРУШЕВО 078-377-315


Одделението за внатрешни работи Прилеп поднесе кривична пријава против С.А.(50) од Прилеп, поради постоење основано сомение за сторени кривични дела „задоволување на полови страсти пред друг“ и „запуштање и малтретирање на малолетно дете“.

 

Во период од околу три години пријавениот ја малтретирал неговата малолетна ќерка, упатувал навреди и во неколку наврати пред неа вршел полови дејствија.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи