Ајде да помогнеме за лекување на д-р Ненад Панов кој боледува Ковид-19

На социјалните мрежи се шири следниот апел за помош :

 

 

„Почитувани, имаме можност да ја покажеме нашата хуманост и да помогнеме финансиски во лекување на д-р Ненад Панов кој е во тешка здравствена состојба и кој беше префрлен во клиниката „Систина“.

 

Со вртење на бројот 070-143-107 сите помагаме Нено да се врати побрзо кај нас. Голема благодарност од семејството Панови“.

 

 

Сметки за донација :

 

200000265627702 – Стопанска банка

 

530500015718516 – Охридска банка

 

Може да се донира и на gofundme.com – ТУКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.