Ајде да помогнеме за лекување на д-р Ненад Панов кој боледува од Ковид-19

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

На социјалните мрежи се шири следниот апел за помош :

 

 

„Почитувани, имаме можност да ја покажеме нашата хуманост и да помогнеме финансиски во лекување на д-р Ненад Панов кој е во тешка здравствена состојба и кој беше префрлен во клиниката „Систина“.

 

Со вртење на бројот 070-143-107 сите помагаме Нено да се врати побрзо кај нас. Голема благодарност од семејството Панови“.

 

 

Сметки за донација :

 

200000265627702 – Стопанска банка

 

530500015718516 – Охридска банка

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2744727975744580&id=100006222126721

 

Може да се донира и на gofundme.com – ТУКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи