Тешка сообраќајна несреќа на влезот од Прилеп, на патот Прилеп-Крушево

Тешка сообраќајна несреќа се случи утрово околу 6.30 часот на влезот на Прилеп на патот Прилеп-Крушево.

 

Од СВР Битола засега не откриваат детали, повеќе информации се очекуваат подоцна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи