35 годишен прилепчанец физички нападнат од сограѓанин

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 11.10.2021 во ОВР Прилеп, С.С.(35) од Прилеп пријавил дека на ул.„Трајко Николоски“ во Прилеп бил физички нападнат од В.Г.(30) од Прилеп.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи