Добијте доживотен попуст на сите производи од ТианДе

Доколку станете ВИП КЛИЕНТ на ТианДе со тоа добивате неверојатен попуст на сите производи од оваа компанија.

Сакате да дознаете како?

Нема повеќе пакети за членство!!!

Секој може да се зачлени со правење на само 20 бодови и купување на производи по сопствен избор!!!

За повеќе информации контактирајте ме на телефонскиот број 077-687-725, Елена Штаргоска, сребрен директор во компанијата ТианДе.

Или логирајте се на следниот ЛИНК.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи