Уапсени двајца млади прилепчани – полицијата кај нив пронашла марихуана

На 16.06.2024 во 00.10 часот на ул„Борка Лопач“ во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп ги  лишиле од слобода М.А.(22) и Н.С.(23), двајцата од Прилеп, затоа што кај нив била пронајдена и одземена марихуана.

По документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи