Гледаме Европско првенство и навиваме заедно – Специјална понуда на пиво во Liquor Store

Гледаме Европско првенство 2024 во фудбал и навиваме заедно! Специјална понуда на пиво во Liquor Store во Прилеп:

 • Holsten 0,5L, по цена од 50 ден
 • Tuborg 0,5L, по цена од 60 ден
 • Zlaten Dab 0,33L, по цена од 50 ден
 • Carlsberg 0,33L, по цена од 79 ден
 • Tuborg 0,33L, по цена од 60 ден
 • Peroni Nastro Azzurro 0,33L, по цена од 70 ден
 • Peroni red 0,33L, по цена од 54 ден
 • Paulaner Münchner Hell – 0,33L по цена од 60 денари
 • Paulaner Weissbier – 033L, по цена од 60 денари
 • Heineken 0,33L, по цена од 60 ден
 • Paulaner Weissbier – Лименка 0,5L, по цена од 80 денари
 • Paulaner Münchner Hell – Лименка 0,5L, по цена од 80 денари
 • Zlaten Dab – Лименка 0,5L, по цена од 55 денари
 • Carlsberg – Лименка 0,5L, по цена од 69 денари
 • Tuborg – Лименка 0,5L, по цена од 55 денари
 • Paulaner Hefe – Weissbier, 5L по цена од 1090 денари
 • Benediktiner Weissbier, 5L по цена од 1150 денари
 • Bitburger – Premium Pils, 5L по цена од 1050 денари

 

 

Консумирајте одговорно!

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи