ВИДЕО – Над 400 метри ѕидови во ООУ „Климент Охридски“ украсени од вредните раце на ученицитеВредните раце на учениците од ООУ „Климент Охридски“ направија вистинска бајка од училиштето. Што велат да ти е мерак да одиш на училиште.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи