„ИГО ПЕР 2007“ – 28 години синоним за искуство, квалитет и сигурност – столарија од врвниот германски бренд KOMMERLINGПрилепската компанија „ИГО ПЕР 2007“ веќе 28 години е синоним за искуство, квалитет и сигурност. Таа е избор и решение каде ниту еден клиент досега не направил грешка. Доказ за тоа се илјадниците задоволни граѓани од Прилеп и цела Македонија.

„ИГО ПЕР 2007“ нуди алуминиумска и ПВЦ столарија од врвниот германски бренд KOMMERLING. Застаклувањето е по желба на купувачот. А тука секако се и алуминиумските ролетни и комарници.

Профилите на „ИГО ПЕР 2007“ се со највисоки стандарди кои на вашиот дом ќе му ја дадат совршената топлотна и звучна изолација, одличен естетски изглед, а за безбедноста не треба да има ниту сомнеж бидејќи профилите се произведени по најмодерна технологија. Прилагодливи се на секаков изглед или ваша желба. „ИГО ПЕР 2007“ секоја ваша имагинација може да ја претвораат во врвна креација.

Тука е и модерната WINTER GARDEN програма – алуминиумска столарија со застаклување на вашите дворови или тераси.

Освен во Македонија „ИГО ПЕР 2007“ со својот квалитет, цени и услуга ја доби довербата на клиентите и во Европа. Тимот на „ИГО ПЕР 2007“ освен во нашата држава се почесто може да се сретне и на пазарот во Германија, Италија, Швајцарија, Грција и други земји.

Бидете дел од илјадниците задоволни муштерии – „ИГО ПЕР 2007“ нека биде вашиот избор!!!

Контакт телефон: 071-278-013


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи