Кога фудбалот е сè!!

Facebook
Twitter
Email
Print

Атмосфера од која лазат морници! Кој не би посакал да игра пред вакви навивачи?! Секоја чест!

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи