ВИДЕО : Во Прилеп се одржа најдоброто „Tunning car show“ во Македонија

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

По повод големиот национален празник „11 Октомври“ денеска во Прилеп по 10-ти јубилеен пат се одржа најдоброто „Tunning car show“ во Македонија.

 

Во центарот на градот имаше поставено над 300 возила, олдтајмери, спортско-модифицирани возила, теренци, но и луксузни автомобили.

 

Погледнете го видеото и уживајте во овие овие несекојдневни автомобили.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи