Концерт на октет „Прилеп“

Facebook
Twitter
Email
Print

Во среда со почеток во 19 часот во големата сала на домот за култура ќе се одржи концерт на октетот „Прилеп“.

 

Гости ќе бидат Милица Кузмановска и Сефедин Бајрамов.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи