Концерт на октет „Прилеп“

Во среда со почеток во 19 часот во големата сала на домот за култура ќе се одржи концерт на октетот „Прилеп“.

 

Гости ќе бидат Милица Кузмановска и Сефедин Бајрамов.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.