ВИДЕО : Најинтересните моменти од двата дена на „Macedonian trophy 2017“

„Мacedonian trophy“ е единствена манифестација од овој вид во Македонија и нејзин организатор е клубот „Офф роуд Прилеп“.

 

На трофито учествуваа стотина натпреварувачи од Бугарија, Србија, Грција и Македонија.

 

Екипата на Инфо компас, која направи ексклузивни видеа од двата дена од овој спектакл, ги издвои најинтересните моменти.

 

Погледнете го видеото и уживајте во адреналинската забава.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи