ВИДЕО : Најинтересните моменти од двата дена на „Macedonian trophy 2017“

„Мacedonian trophy“ е единствена манифестација од овој вид во Македонија и нејзин организатор е клубот „Офф роуд Прилеп“.

 

На трофито учествуваа стотина натпреварувачи од Бугарија, Србија, Грција и Македонија.

 

Екипата на Инфо компас, која направи ексклузивни видеа од двата дена од овој спектакл, ги издвои најинтересните моменти.

 

Погледнете го видеото и уживајте во адреналинската забава.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.