„Објекти“ – изложба на Јулија Манојлоска во Прилеп

Facebook
Twitter
Email
Print

Изложбата ја отвори Билјана Бинчев, која посочи дека изложбата на Јулија е интересен и автентичен проект, посакувајќи и многу успех на нејзината колешка.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи