„Објекти“ – изложба на Јулија Манојлоска во Прилеп

Изложбата ја отвори Билјана Бинчев, која посочи дека изложбата на Јулија е интересен и автентичен проект, посакувајќи и многу успех на нејзината колешка.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.