ВИДЕО : Гром удри во патнички авион при полетување

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Авион на холандската авиокомпанија КЛМ го погоди гром во моментот на полетувањето.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи