ВИДЕО: Најубавите 15 тениски поени во 2017 година

Facebook
Twitter
Email
Print

Годинава што изминува донесе бројни тениски возбудувања, а во изборот на „Тенис ТВ“, ова се 15-те најубави поени во изминатите дванаесет месеци. Дефинитивно мајстории што вреди да се погледнат…

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи