ВИДЕО: Најубавите 15 тениски поени во 2017 година

Годинава што изминува донесе бројни тениски возбудувања, а во изборот на „Тенис ТВ“, ова се 15-те најубави поени во изминатите дванаесет месеци. Дефинитивно мајстории што вреди да се погледнат…

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.