Прилепчанец извршил полов напад врз единаесетгодишно девојче

Вчера во 13 часот во Полициската станица Прилеп, А.Х. пријавила дека пред два дена околу 9 часот нејзината 11 годишна ќерка отишла на гости кај нејзината другарка каде што од страна на таткото на другарката Р.Ч. (39) и биле извршени полови дејствија.

 

Р.Ч. бил приведен во полициска станица.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи