ВИДЕО – Дани и Тони Зен : Вечерва очекуваме одличен почеток на Пиво Фест

Вечерва 16-тиот по ред Пиво фест го отвораат Дани, Бени, Тони Зен и Кирил Џајковски. Прилеп е подготвен за една од најголемите забави во Македонија. За овие 4 фестивалски денови се очекува сите патишта од Македонија да водат за Прилеп.

 

Еве дел од изјавите на Дани и Тони Зен :

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи