ВИДЕО – Дани и Тони Зен : Вечерва очекуваме одличен почеток на Пиво Фест

Вечерва 16-тиот по ред Пиво фест го отвораат Дани, Бени, Тони Зен и Кирил Џајковски. Прилеп е подготвен за една од најголемите забави во Македонија. За овие 4 фестивалски денови се очекува сите патишта од Македонија да водат за Прилеп.

 

Еве дел од изјавите на Дани и Тони Зен :

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.