ВИДЕО – Доказ дека некои жени можат да бидат подобри од мажите во најважната споредна работа во светот

Е вака се игра фудбал и тоа женски. Класичен доказ дека жените можат да бидат подобри од мажите во најважната споредна работа во светот.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.