ВИДЕО – Доказ дека некои жени можат да бидат подобри од мажите во најважната споредна работа во светот

Е вака се игра фудбал и тоа женски. Класичен доказ дека жените можат да бидат подобри од мажите во најважната споредна работа во светот.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи