ВИДЕО – Работата не е секогаш до силата туку до мозокот

Видеово е доказ дека кога работиш повеќе употребувај ум отколку сила.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи